Závody a přihlášky

Přihláška a startovní listina

Termíny závodů v Náchodě

14. 6. (neděle), 6. 7. (pondělí), 8. 8., 5. 9.


 

Výsledky a fotky

PROČ SE ZÚČASTNIT?

  • Více jízd - 4 kvalifikace a 3 finále
  • Možnost přijet večer před závodem, trénovat a přespat v hale u dráhy!
  • Parádní atmosféra, komentované všechny jízdy a fair play závody
  • Náhradní díly a modelářské zboží přímo na závodech
  • Získání nových kamarádů a zkušeností

Na závodech REBELS RACE nebude chybět občerstvení (snídaně, oběd, nápoje) a samozřejmě i prodej náhradních dílů a modelářského zboží.

Náš tým skončil třetí, čtvrtý a sedmý ve vytrvalostním závodu 12h v Blansku 2015. Junioři zajeli hned napoprvé skvěle!

 

POZVÁNKA NA TŘETÍ ZÁVOD REBELS RACE - NEDĚLE 18. LISTOPADU 2012

121116 draha rebelsraceDráha pro třetí závod od našeho dvorního architekta Dalibora Valdera

Již třetí závod letošní zimní halové sezóny připravujeme na neděli 18. listopadu. Hodně z Vás ale do Rtyně bude chtít přijet trénovat již večer před závodem a užít si tak nejen volné ježdění, ale i posezení v našem halovém baru a čas s přáteli u společného koníčku. Vstup do haly bude od 20 hodin, stavba dráhy ale začíná již dříve, a tak se můžete těšit na volný trénink od 20:30. Přespání přímo v hale pak samozřejmě bude možný ve vlasním spacáku, karimatky s sebou;-)

Nemusíte si s sebou brát židle, stoly a prodlužovačky ano. Mohla by se hodit i lampička. K dispozici bude na čištění modelů kompresor. Jarda Kopecký se svým modelářským krámkem nebude chybět.

V neděli bude hala otevřena ráno od 7 hodin. Volný trénink bude probíhat do 8:50, registrace končí v 8:30! Následovat bude rozprava a start první ze čtyř kvalifikací. I přes to, že se nám startovní listina hezky plní, je naším cílem odjet všechny čtyři kvalifikace a tři finále, dát půlhodinovou pauzu na oběd a i tak včas skončit, abychom si všichni dostali rozumně domů.

Náš bufet bude mít od soboty do skončení závodu otevřeno, můžete se těšit večer na drobné občerstvení včetně něčeho teplého do žaludku, točeného piva i limonády a v neděli pak na ranní snídani formou koblížků a dalších dobrot nebo párků, k obědu bude navařeno.

Pro každého připravujeme malý dárek, na konci závodu pak tombolu o tři RC ceny.

Můžete prostudovat průběžné pořadí po dvou odjetých závodech v menu nahoře, v neděli do své zbírky přidáte bodíky další;-) Pro další informace pročtěte propozice závodu.

Pro jakýkoliv dotaz volejte na telefon 608 815 564 (Zdenda). Pro začátečníky bude připravena speciální péče, tak se neváhejte zeptat;-)

Brzy na viděnou!

Váš Team Rebels

Druhé závody v Náchodě 6. 7.

Přijeďte na druhé závody letní sezóny v Náchodě. Tentokrát trénink v neděli 5. 7. od 14 hodin a závody v pondělí 6. 7. na státní svátek. Přihlášky v odkazu.

Více zde →

Tréninky v Náchodě

Máš doma auto a chceš si přijít zajezdit na dráhu? Žádný problém. Chystáme termíny, kdy bude dráha otevřena pro volný trénink. Zdarma a pro radost ;-)

Aktuality z Rebels Race

Sledujte náš FB profil nebo se rovnou staňte fanoušky. Nejčerstvější zprávy a novinky jsou vždycky právě tam! (nemusíte být registrováni na FB)

Číst dále →

RYCHLY KONTAKT

Zdenda Beneš | vrchní rebel | Tel: 608 815 564
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět NAHORU