Články

Pravidla 1/14 Rally

1. Karoserie: Modely s karoserií typu LC Racing WRC nebo SC jsou schváleny ve dvou nebo čtyřdveřových verzích osobních automobilů a jiných výrobců, jejichž délka nepřesahuje 360 mm. Karoserie musí zakrýt všechna 4 kola. Spoiler nesmí vyčnívat za obrys karoserie a nad obrys střechy.

2. Podvozek: Modely s pohonem jedné nápravy (2WD) nebo s pohonem dvou náprav (4WD) startují v jedné kategorii. Model musí mít nezávislé zavěšení všech kol. Použití pevné zadní nápravy není dovoleno. Žádná část podvozku nebo zařízení nesmí vyčnívat z karoserie. Minimální výška pro koberec je 6 mm, na asfaltu není stanovena. Maximální délka základní desky je 276 mm. Je zakázáno používat prvky rozšiřující model (hex-offset)

3. Nárazníky: Jakékoli nárazníky používané výrobcem jsou povoleny, nemohou vyčnívat přes karoserii.

4. Pneumatiky: Jsou schválena všechna kola LC Racing a pryžová kola od jiných výrobců, která splňují požadavky třídy E-10 TC a také mechová kola, která splňují požadavky třídy IC-10. Je povoleno mazání ke zvýšení přilnavosti pneumatik.

5. Regulátor otáček, motor, napájení: Elektronické regulátory jsou povoleny bez omezení. Během závodu je zakázáno používat zpátečku. Jsou povoleny všechny motory nepřesahující rozměry: průměr 29 mm, délka 50 mm. Baterie: NiMh 7,32 V, LiPo 7,4 V, LiFe 6,6 V. Povinná taška pro nabíjení LiPo balení.

6. Zakázané příslušenství: Použití snímačů skluzu, jiných zařízení a gyroskopu není dovoleno.

7. Rozměry modelu 1:14: celková délka (s karoserií): max. 360 mm - celková šířka (s karoserií) max. 210 mm - šířka podvozku s koly: max. 210 mm - celková výška: min 135 mm - rozvor: max. 228 mm

RYCHLY KONTAKT

Zdenda Beneš | vrchní rebel | Tel: 608 815 564
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět NAHORU