Články - informace ze světa RC

Pozvánka na závěrečný dvojzávod sezóny 2020

  • Vytvořeno 1. 9. 2020 21:18
  • Zobrazeno: 76

draha Nachod_2018

Milí závodníci,

je nám ctí pozvat Vás na závěrečný dvojzávod letošní asfaltové sezóny na dráze v Náchodě. Proč hned dva závody během pátečního večera a sobotního dne? Protože nám druhý závod přerušil déšť a se závodníky jsme se domluvili, že si závod zopakujeme v trochu zkrácené podobě jako Night Race v pátek 4. září. Pak všichni v poklidu přespíme do sobotního dne buď rovnou na dráze, v přilehlé tělocvičně nebo někde v hotelu a v sobotu pojedeme klasický závod během dne. A tentokrát to vypadá s předpovědí počasí opravdu dobře, takže si to užijeme se vším všudy!

 

Jelikož se náhradního závodu v pátek večer mohou zúčastnit všichni, kdo se přihlásí zároveň na sobotní závod, a zároveň se v červenci regulérně odjela jen první kvalifikační jízda, budou se výsledky počítat od nuly. Závod se pojede na dvě kvalifikace, z nichž se bude počítat jeden nejlepší nájezd. Pak pojedeme tři finálové jízdy. Dráha bude v pátek otevřena od 16 hodin, první kvalifikace bude od 20 hodin a o půlnoci budeme mít odjeto. Tvar dráhy bude shodný s původním druhým závodem. Ti, co byli na červencovém závodu, mají v pátek večer startovné zdarma. Ostatní se můžou zúčastnit za 200 korun.

V sobotu pojedeme klasický závod, ale na jiné variantě dráhy, než se pojede noční závod! Samozřejmě dráhu pěkně nacukrujeme, abyste si jízdu opět parádně užili! V sobotu budeme začínat v 8 ráno, ať se můžete dobře dospat a my připravit dráhu. První kvalifikace bude cca. v 10 hodin, pojedeme dle standardních pravidel 3 kvalifikace a 3 finále. Po závodě proběhne i celkové vyhlášení letní sezóny a nějaká pěkná tombola!

V pátek v podvečer si budete moci dát i naše parádní hamburgery! Ale pozor - kuchař je hlavně závodník a pojede večerní závod. Takže poslední hamburgery se dávají na gril v 18 hodin, ať je kuchyň včas uklizená a můžeme závodit. Aspoň nebudeme jíst v noci a uděláme něco pro naše zdraví :-) Kdo bude chtít hamburger, musí si ho objednat předem nejdéle do čtvrtka 16:00 na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo SMSkou na 608 815 564. Chlazené nápoje včetně piva, Kofoly a vody budou k dispozici po celou dobu závodů.

Přespání v hale u dráhy je samozřejmě i tentokrát zajištěno a pro vás jako vždy zdarma. Není problém přijet s obytňákem či spát pod širákem. Zajištěny budou náhradní díly na podvozky Xray, dobré pneumatiky a pár dalších drobností. Jídlo mimo pátečních hamburgerů budeme řešit v přilehlých podnicích či objednávkou pizzy s dovážkou na dráhu.

Moc se na všechny těšíme. Přijeďte si to na Rebels Race užít!

Vaši Rebelsáci

RYCHLY KONTAKT

Zdenda Beneš | vrchní rebel | Tel: 608 815 564
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět NAHORU